Кількість
|
Вартість
|
||
|
- Навчальна. Дівчинка дізнається, що таке будинок, як він може бути облаштований, познайомиться з елементами меблів та аксесуарами.
- Виховна. Лялькові будинки чудово підходять для сюжетно-рольових ігор та казкотерапії. «Жителі» будиночка допоможуть у корекції поведінки дітлахів, позбутись страхів.
- Розвиваюча. Гра з дрібними предметами меблів та аксесуарами розвиває дрібну моторику, мовлення, фантазію, творче мислення та комунікабельність.
- «Знайди пару». Необхідно співставляти елементи із набору з предметами у себе вдома. Наприклад, візьміть ляльковий годинник – і відшукайте справжній у себе вдома. Лялькове дзеркало приведе дітлахів до справжнього. Таким чином діти швидше вивчатимуть нові слова і запам’ятають предмети.
- «Чарівний капелюх». Візьміть декілька елементів із набору, перерахуйте їх назви вголос і сховайте у капелюх. Попросіть дитину згадати і по черзі назвати ці предмети. Якщо вона правильно назве предмет – він «з’являється» із «магічного» капелюха, а дитина кладе елемент у відповідне місце ігрової зони. Починайте з 2-3 предметів, поступово ускладнюючи гру.
- Довільна гра. Простий процес гри з ляльковим будиночком та наборами меблів для нього чудово розвиває дрібну моторику. У процесі будь-якої гри дитина розставляє меблі, «годує» ляльок, «вмиває», «вкладає» спасти - тобто здійснює безліч маніпуляцій руками.
Читати повний огляд ›