Пропонуємо 5 фраз, які варто говорити своїй дитині кожного дня, діліться цими простими, але дуже важливими фразами, які допоможуть Вам виховувати щасливих дітей :-)

 

 

1.Я тебе люблю і завжди буду любити

Щодня варто говорити своїм дітям як ви їх любите, не залежно від віку. Як би просто це не звучало, але це дуже важлива фраза, діти знають, що ви їх любите, але їм приємно це чути, це дає їм впевненість та особливий зв'язок між вами.

2. Ти найкраща(щий) в світі та дуже талановита (тий )

Ваші діти мають рости в атмосфері наповненості і знати, що вони талановиті та можуть все в цьому світі. Коли діти ще маленькі, вони відчувають, що цей світ великий та дивовижний,  їм здається, що вони можуть все, саме цю впевненні потрібно підтримувати в дітях.

3. Ми щасливі, що в нас народилась(вся) саме ти ми мріяли саме про тебе

 Щиро говоріть  вашій дитині як ви мріяли саме про неї, що вона сама чудова серед усіх дітей, які могли у вас з’явитися. Якщо у вас декілька дітей, потрібно  говорити це кожному окремо, це подарує їм радість, відчуття важливості та особливості в цьому світі.

4. Май сміливість бажати, заявляти про себе та діяти

 У  дитини має бути своя точка зору, вона може відрізнятися від точки зору батьків чи оточення, але вона повинна хотіти та мати сміливість заявити про неї. Навіть, якщо Ви вважаєте її хибною, вам варто врахувати її, таким чином ви підтримуєте дитину в її рішеннях.

5. Ти не маєш бути ідеальним щоб всім подобатися

 В дитини не повинно виникати бажання боротися за те, щоб подобатися всьому світу, їй потрібно навчитися приймати себе такою, якою вона є , вміти поважати себе та подобатися самому собі. Ви маєте показати їй приклад, як варто працювати над власною самооцінкою, щоб дати їй право бути собою. Це допоможе адекватно справлятися з критикою, якої в її житті буде вистачати.

Намагайтесь частіше говорити ці фрази своїм дітям та ростіть щасливих, радісних та впевнених в собі дітей