Часу не гай подарунки під ялинку діткам замовляй

Зима вже на порозі, по переду новорічні свята , особливо їх чекають дітлахи, адже вони так мріють отримати довгоочікувані подарунки, вони по справжньому вірять в дива та чекають отримати їх чи то під подушкою чи в чобітку чи під красунею ялинкою.

Наближається дивовижна пора, в цей час потрібно бути особливо уважними та турботливими до своїх діток, адже їм так важлива ваша підтримати за для того, щоб вірити в дива, що в цьому світі все можливо, навіть найпотаємніші мрії та бажання мають шанс на їх здійснення.

 Якщо у вас виникає думка, що це не важливо, що див не буває, просто озерніться довкола, все що вас оточує було кимось видуманим і завдяки своїй мрії , вірі та наполегливій праці втілене в життя. Завдяки цьому ми і маємо такий шалений, але повний можливостей дивовижний світ, і ваше завдання, як батьків, максимально підтримувати та розкривати потенціал своїх дітей. Новорічні свята один з найкращих періодів для того, щоб повірити в дива та дарувати радість тепло і любов найріднішим

Ми дорослі метушимся в повсякденних турботах, прокидаємось зранку за звичай після третього дзвінка будильника, часто запізнюючись та з мільйоном різних думок в голові вибігаємо та поринаємо в цей швидкоплинний сучасний світ з різними питаннями , вирішенням завдань, проблем, зустрічей в прагненні забезпечити свою родину щасливим життям.

 В такому темпі час просто летить як ракета і коли ніби здається, що тільки перше грудня, закриваєш очі прокидаєшся а на календарі вже 31  - привіт Новий Рік і думка про те ,що дива звичайно трапляються, але ж ви і є той дід мороз, який має принести подарунки своїм діткам. В цій паніці багато з нас починають згадувати, що ж там наші дітлахи хотіли на подарунок?

 

Тож пропонуємо вам вже зараз, на початку зими приділити час та спробувати дізнатися про бажання ваших діток, що до подарунків на свята.  Наприклад ми з донечкою писали листа чарівному Діду Морозу  де на кольоровому папері вказали всі побажання, якщо ваші дітки ще зовсім маленькі, можна спробувати намалювати бажані подарунки, всі ці важливі для діток листи скласти в яскравий конверт , підписати та відправити в поштову скриньку разом з дітками.

 

Щоб не тягнути це до останнього, ми вже приготували кращі варіанти подарунків до свят за приємними цінами та акціями які ми вже активували, тож давайте обирати подарунки найріднішим :

 

Для дівчаток – маленьким принцесам завжди до вподоби лялки та аксесуари до них, вони з великим захопленням будуть одягати , приміряти різні образи, влаштовувати різні чаювання, за допомогою сюжетно –рольових ігор буде розвиватися фантазія,  причинно-наслідкові зв’язки та уява про навколишній світ. У нас на сайті Лівтойс ви можете обрати різноманітні ляльки як трендові L.O.L. Surprise , BABY born, Na! Na! Na! Surprise, або вишукані ляьльки Our Generation доповнити їх іграшковими будиночками для ляльок, таким чином створюючи цілий світ розваг для маленьких принцес. Якщо ж у вашій дівчинки вже є всі можливі вищеперераховані іграшки зверніть увагу на якісну дитячу косметику яка буде до вподоби кожній дівчинці.

 

Для Хлопчиків – вони полюбляють змагання, хто кращий, крутіший у кого іграшка яскравіша, їм до вподоби хизуватися своїми роботами чи трансформерами, машинками чи цілим автопарком. До вподоби хлопцям буде побудувати залізничну колію, придумати сюжет з перехопленням та різними фігурками героями влаштувати цілий театр фантазій та розваг

 

Для малюків – для них важливе пізнання цього світу через тактильні, зорові чи слухову або навіть смакові відчуття, тому ми пропонуємо тільки якісні іграшки для малюків  перевірених світових брендів, це можуть бути як ігрові набори так і конкретні іграшки  наприклад, сортери, пірамідки, музичні іграшки. Також малюкам можна підібрати подарунок серед екологічних дерев’яних іграшок чи безпечних м’яких іграшок

Обираючи необхідну іграшку для вашої дитини важливо звертати увагу на вік на який розрахована іграшка, для зручності в кожному розділі у нас є фільтр, де ви можете обрати потрібний саме вам вік , якщо наприклад вашій дитині 3 роки , то ви можете сміливо обирати іграшки починаючи з 2-х і до 4-х років

Ми щиро бажаємо вам стати справжніми героями свята для ваших діток, подарувати їм справжню дитячу радість, віру в дива, тепло сімейних традицій, щирих посмішок та обіймів.

Даруйте щиро, і ваш дім наповниться коханням, яскравими та щасливими моментами в ці новорічні свята, адже даруючи іграшку в замін ми отримуємо значно більше.

Веселих та радісних Новорічних Свят

Дякуємо, що обираєте нас , ваші LivToys

 

Автор : Карпенко Богдан