Іграшкові машинки, їх особливості та правила вибору
В арсеналі кожна дитина, навіть незалежно від її статі, матиме кілька іграшкових машинок. Діти люблять катати мініатюрний транспорт та вписувати його в сюжетні ігри. Іграшкові машинки супроводжують малюка з раннього віку. Вони можуть стати частиною автомобіля або брязкальця, а з віком у дітей з'являються габаритні або мініатюрні модельки, які можна катати по підлозі або асфальту.
Давайте дізнаємося, на які види ділиться ця категорія іграшок та як підібрати якісну машинку для дітей.
Іграшкові машинки: з чого виготовляються і на який вік розраховані
Сьогодні мініатюрні машинки для ігор представлені у широкому асортименті. Ви можете підібрати іграшку для дитини, виходячи з її розміру, дизайну, відтінку, функціоналу і т.д.
Насамперед усі дитячі іграшкові машинки поділяються на види, згідно з матеріалами.

Для цього виробники використовують:

 

  • 1. Пластик. Один з найбюджетніших матеріалів для іграшок, з якого виготовляються машинки для найменших діток. Це прості та легкі конструкції, які можна катати попереду або вести за собою. Особливо корисні будуть великі пластикові машинки для дітей 1-2 років – вони стимулюють активність дитини, позитивно впливають на координацію та дрібну моторику.
  • 2. Метал. Такі машини виглядають реалістично і дуже схожі на зменшену версію реальних автомобілів. Саме тому діти часто вибирають колекціонувати невеликі машинки, виготовлені з металу, міняючись своїми друзями, та збираючи десятки різних моделей. Металеві вироби найбільше підходять для дітей дошкільного віку.
  • 3. Дерево. Найчастіше це прості модельки, які виготовляються у невеликих розмірах. Дерево є екологічно чистим та безпечним матеріалом, його відшліфовують та фарбують безпечними барвниками.


Також машинки можуть бути:

 

  • 1. Радіокеровані, рух яких можна контролювати за допомогою спеціального пульта. Підходять для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.
  • 2. Заводними, що працюють від спеціального коліщатка. Цей варіант іграшки розрахований на молодшої дитини: 4-6 років.

У які ігри грати з машинками
Діти можуть вигадувати різні ігри із мініатюрними автомобілями. Тут все вже залежатиме від конкретної іграшки та віку малюка. Найменші автомобілісти люблять просто катати іграшковий транспорт з пункту А до пункту Б. Це сприяє розвитку координації та просторового мислення.
Також яскраві яскраві машинки можуть допомогти дитині вивчити кольори і окремі елементи транспортних засобів (наприклад, колесо, кермо, багажник і т.д.). Щоправда, для цього потрібно щоб батьки грали разом з дітьми.
А підростаючи, дитина зможе інтегрувати іграшкові автомобілі у різні сюжетно-рольові ігри.