Які подарунки сховати під подушку або в чобіток ?

 

З настанням зими дорослі та діти з нетерпінням чекають на новорічні свята. Череду приємних урочистостей розпочинає День святого Миколая.

У ніч з 18 на 19 грудня малюки прагнуть раніше заснути, щоб вранці знайти під подушкою дивовижний сюрприз. Вони щиро вірять у дива. А дорослі мають можливість піднести їм ці яскраві емоції та подарувати віру в добро.

Цього вечора кожен із нас здатний стати добрим чарівником та втілити дитячу мрію. А що може бути краще, ніж бачити радість та захоплення у маленьких очах?

 

З чого розпочати підготовку до свята?

Насамперед познайомте дитину з історією походження традиції відзначати цей день. Розкажіть легенду про Святого Миколая, який жив у ІV столітті у Греції. Він був надзвичайно великодушною і чуйною людиною. Маючи великий матеріальний стан, завжди допомагав бідним і нужденним. А щоб не принижувати їх милостиню, добрі справи він чинив таємно. Ночами залишав біля будинків бідняків їжу та одяг.

За благородні вчинки Господь обдарував Миколу вмінням творити чудеса, тому його ще називають Чудотворцем та Угодником. За своє життя і навіть після смерті він створив багато дивовижних діянь.

Якось в одній бідній сім'ї, батько через злидні хотів продати трьох дочок у рабство. В одну з ночей перед Різдвом, бажаючи допомогти, Святий Миколай підкинув через димар до них у будинок три мішечки із золотими монетами. Скотившись, монети впали в шкарпетки сестер, що сушилися біля каміна. Таким чином він врятував юних дівчат від злої долі.

З того часу виникла традиція, яка існує досі. У день пам'яті Угодника діти з нетерпінням чекають на подарунки, які з'являються тихо і непомітно, поки всі сплять.

Рік у рік Святий Миколай залишає приємні дари слухняним дітткам. А неслухняним – біля гостинця кладе прутик, щоб вони задумалися про свою поведінку і наступного року поводилися краще.

Але дітей на планеті дуже багато. І сам він може не встигнути за ніч порадувати всіх. Тому йому допомагають дорослі, щоб жодна маленька людина не залишилася обділеною.

 

Як вибрати подарунок?

Згадайте своє дитинство, відчуття радості та щастя від отримання бажаного. Неймовірні переживання у передчутті новорічних чудес.

Для дітлахів це можливість потрапити до казки, де виконуються заповітні бажання. Батьки теж можуть поринути у цю атмосферу. Стати добрим чарівником і порадіти разом із дитиною.

Щоб Чудотворець зміг ощасливити всіх, святковою підготовкою треба зайнятися наперед. Мабуть, найважливішою складовою урочистостей є подарунок.

Дізнайтеся, чим захоплюється і що мріє ваше чадо. Разом напишіть листа Святому Миколаю або створіть малюнок із зображенням бажаного. Перетворіть цей процес із нудного заняття на можливість стати ближче, зміцнити емоційний зв'язок та довірчі стосунки.

 

Різноманітність іграшок дозволить зробити найкращий вибір для кожного. Навіть для тих малюків, які не знають чого хочуть. При цьому необхідно враховувати стать, вік та інтереси обдаровуваних.

 

Розглянемо найактуальніші варіанти подарунків до свята:

 

Для хлопчиків будуть цікаві роботи та трансформери. Вони сприяють розвитку уяви, дають можливість втілювати захоплюючі ігрові сюжети та весело проводити час із улюбленими героями. Граючи хлопчаки дізнаються про закономірності геометрії, розвивають логічне та просторове мислення.

 

Дівчаток, безперечно, зацікавлять ляльки та аксесуари до них. Серед безлічі моделей ви точно підберете ту, яка сподобається вашій дитині. Вона із задоволенням проводитиме час із новою «подружкою», фантазуючи та програючи цікаві історії.

 

• Для молодих леді ідеальним вибором буде безпечна дитяча косметика. Майже кожна дитина мріє бути красивою як мама або принцеса. Для цього їй знадобляться власні кошти, за допомогою яких вона самостійно створюватиме різні образи та підкреслюватиме свою красу.

 

Найменшим карапузам подарунок необхідно підбирати особливо ретельно. У цьому віці відбувається активне знайомство зі світом довкола. Забави повинні сприяти розвитку, бути захоплюючими та безпечними. Іграшки для малюків повністю відповідають цим вимогам. З ними малюк зможе весело грати, а батьки будуть спокійні, що дитині нічого не нашкодить.

 

• Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку будуть цікаві ігрові фігурки. Психологи стверджують, що в цей період найкориснішими та найактуальнішими є сюжетно-рольові ігри. За допомогою них, діти навчаються різних форм взаємодії, усвідомлюють соціальні ролі, програють варіанти поведінки у різноманітних ситуаціях. І для цієї діяльності їм ідеально підійдуть фігурки.

 

• Для будь-якої дитини буде приємною несподіванкою мила м'яка іграшка. Вона стане найкращим другом та соратником у захоплюючих пригодах. Вважається, що м'які іграшки допомагають справлятися з негативними емоціями та переживати стрес. А вечорами буде приємно обіймати затишного товариша, поринаючи у солодкі сни.

 

• Якщо бажаєте зробити максимально корисний презент, тоді вибір варто робити серед іграшок, що розвивають. З ними цікаво пізнавати світ, удосконалювати здібності, логічне мислення, уяву, отримувати нові знання та застосовувати їх на практиці.

 

Набори для творчості стимулюють креативно мислити, сприймати прекрасне, розвивають дрібну моторику, уважність, посидючість, уяву та фантазію. Граючи з набором, діти створюють щось своїми руками та бачать результат своїх старань.

 

Незалежно від того, який гостинець буде захований під подушкою, ви створите диво та незабутні емоції для ваших улюблених дітлахів. Адже свято Святого Миколая – це атмосфера тепла, добра та казки. Приємні спогади залишаться з вашою дитиною на довгі роки.

Намагайтеся присвятити цей день сім'ї. Проведіть час разом, подаруйте любов і турботу найближчим.

 

Нехай тільки приємні емоції наповнюють ваші серця у цей світлий

період новорічних та різдвяних свят!

 

Автор: Левочко Людмила