Не варто забувати про те, що і для самої дитини перший рік навчання в школі теж є серйозним стресом – нові звички, велике навантаження, необхідність виконувати домашні завдання саме в той момент, коли так хочеться пограти з улюбленими іграшками та вимога батьків добре вчитися можуть зіпсувати. настрій кожному.

Показати малюкові, наскільки важливим є його перший «похід» до школи для батьків, подарувати любов і підняти настрій у такий відповідальний день, як перше вересня, допоможе чудовий подарунок – м'яка іграшка. Відомо, що у 6-7 років діти все ще потребують таких м'яких, пухнастих друзів, які стануть відмінними «товаришами» за іграм і скрасять труднощі перших днів школи.

Яскраві, оригінальні, добрі м'які іграшки
Вибір самої м'якої іграшки, безумовно, залежить тільки від пристрастей та інтересів самої дитини. Купуючи «м'який» подарунок, варто звернути увагу на такі особливості:

  • Розміри іграшки. Занадто велика м'яка іграшка іноді виглядає недоречно - грати з нею досить важко, місця в дитячій займає багато, а щоб випрати її і позбутися пилу, що накопичився, доведеться звертатися в хімчистку або сушити кілька днів на сонці. Найбільш затребуваними є м'які іграшки середнього розміру, які і коштують зовсім недорого і в обігу зручні, наприклад, Disney Ослик висотою всього 25 сантиметрів;
  • якість матеріалів, наповнювача та роботи. Ідеально, якщо іграшка має сертифікат якості, яка гарантує, що матеріали безпечні для малюка;
  • інтереси дитини. Якщо його улюбленими героями є собаки, зайці або герої якого-небудь мультфільму, то варто вибрати відповідну м'яку іграшку, яка точно припаде до смаку маленькому першокласнику.

мягкая игрушка

Безумовно, м'які іграшки, особливо такі популярні плюшеві ведмедики з сердечками або квітами, дарують найчастіше дівчаткам.

Однак і хлопчики можуть оцінити яскравого, привабливого та смішного бегемотика, лемура з мультфільму «Мадагаскар» або веселого зайця Зему – кому, як не батькам знати, якій саме іграшці найбільше зрадіє малюк!