Як приступити до виробництва дитячих конструкторів
Виробництво дитячих конструкторів - багатоетапний відповідальний процес, який при цьому може стати дуже прибутковим. Проте кидатися в нього з головою, не розібравшись із деталями, не можна.
Виготовлення дитячих іграшок, у тому числі і будівельних наборів або конструкторів, потребує поглиблення теми та розбору всіх нюансів.
Давайте дізнаємося, що потрібно для того, щоб розпочати виробництво будівельних наборів або конструкторів для малюків.
Враховуйте матеріали будівельних наборів
Вони повинні бути насамперед екологічними та безпечними, такими, що не завдають шкоди здоров'ю дитини та навколишнього середовища. Також батьки звертають увагу і на зовнішній вигляд конструкторів, який має бути красивим та акуратним. Для виготовлення будівельних наборів та конструкторів можна використовувати: текстиль із поролоном, харчовий пластик, дерево, метал тощо. Можна комбінувати декілька матеріалів в одному наборі або використовувати лише один варіант.
Від вибору матеріалу залежатиме закупівля сировини, а також обладнання, яке вам знадобиться. Який же з усіх цих варіантів є найкращим? Все залежатиме від типу конструктора та віку дитини:
- 1. Дерев'яні елементи є найбільш екологічними та натуральними. Однак вони дуже важкі, і при спорудженні високої вежі можуть травмувати дитину. Так що підходить дерев'яний конструктор для дітей від 2-3 років. Крім того, вироби з дерева зазвичай коштують дорожче.
- 2. Пластик. Максимально легкий та бюджетний матеріал. Не варто боятися виробів із пластику – для дітей використовується його безпечний харчовий варіант, який не завдає шкоди здоров'ю.
На які види ділиться конструктор
Конструктори для дітей представлені в широкому асортименті. Вони можуть ділитися на кілька видів та об'єднуватися, наприклад, за тематикою або рекомендованим віком дітей. Ви можете зайнятися виробництвом таких категорій товару:
- 1. Магнітний конструктор, елементи якого приєднуються один до одного за допомогою магнітів.
- 2. Болтові. Є досить складними в грі і підходять для старших дітей. Можуть виготовлятися із різних твердих матеріалів, включаючи навіть метал.
- 3. Контурний. Це гнучкий конструктор, якому можна надавати різні форми, поєднуючи елементи між собою.
- 4. Трансформери, які дозволяють зібрати деталь, здатну на кілька простих рухів перетворитися на іншу. Так, наприклад, з роботів чи тварин виходять машинки.
- 5. Лабіринти чи місто. З'єднуючи елементи між собою, ви виходить великий лабіринт із доріжками, якими можуть пересуватися іграшки.
- 6. Конструктори на кшталт Лего. Один із найпопулярніших варіантів, при якому пластикові деталі з'єднуються між собою за допомогою спеціальних пазів. З ними можна створювати різні конструкції, такі елементи вважаються найбільш універсальними.
Правильно обравши матеріал і визначившись з типом конструктора, ви можете відразу налагоджувати виробництво і випускати дитячі розвиваючі іграшки на ринок.
Автор: Карпенко Богдан